Akwa Plus


Sonne auf dem Solarpanel

 

Young electrician on a ladder installing solar panels.

Usługi remontowe, instalacje wodne i gazowe w Mikołowie

Firma Akwa Plus z sukcesem funkcjonuje na rynku usług związanych z instalacjami sanitarnymi i remontami  już od 1991 roku. Od początku działalności stawiamy na kompleksową i profesjonalną obsługę każdego Klienta, dzięki czemu nasze usługi cieszą się powodzeniem zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak i firm. Specjalizujemy się w montażu instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Montujemy m.in. urządzenia takich firm jak: Viessmann, Vaillant czy Solver.

Remonty i wykończenia

Zakres naszych usług poszerzyliśmy o prace remontowe i wykończeniowe. Wykonujemy m.in. całościowe remonty łazienek, malowanie ścian oraz biały montaż. Spośród innych firm remontowych wyróżnia nas elastyczne podejście do montowanych instalacji, czy modernizacji wnętrz. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz solidna i terminowa realizacja powierzonych prac stanowią gwarancję usług najwyższej jakości. Działamy na terenie województwa śląskiego i województw ościennych. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta i wycenę planowanych prac. Oferujemy wysokie rabaty od cen katalogowych! Na wszystkie wykonane usługi udzielamy 3-letniej gwarancji! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Akwa Plus – zasady pracy

W naszej pracy chętnie wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie. Za każdym razem dobieramy je tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Głównym zadaniem naszej firmy jest kompleksowa obsługa każdego Klienta, począwszy od fazy uzgodnień i projektu instalacji lub modernizacji wnętrza, poprzez ich wykonawstwo, aż po końcowe dopracowanie szczegółów prac.  Atutem naszej firmy są także atrakcyjne ceny. Gwarantujemy rzetelną i uczciwą wycenę usług przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższej jakości.

Instalacje solarne – dotacje

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zapewnia 45% dotację na zakup i montaż kolektorów słonecznych. Do kwalifikowanych kosztów zaliczają się: koszt nabycia nowych zestawów kolektorów słonecznych, koszt montażu instalacji, podatek VAT. Oferta kierowana jest do wspólnot mieszkaniowych i osób fizycznych posiadających prawo do dysponowania jednorodzinnym lub wielorodzinnym budynkiem mieszkalnym, który nie jest podłączony do miejskiej sieci cieplnej.  Naszym Klientom zapewniamy pomoc przy uzyskaniu dotacji. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o dofinansowanie, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu montujemy samą instalację. Zyskujesz podwójnie – zmniejszasz koszty zakupu instalacji i oszczędzasz czas poświęcony na przygotowanie dokumentacji!